A A A K K K
людям із порушенням зору
Тячівська консультативна поліклініка
Офіційний сайт Комунального некомерційного підприємства "Тячівська консультативна поліклініка"

Про подання «Карти-повідомлення про побічну реакцію лікарського засобу, вакцини, туберкуліну, та/або відсутність ефективності лікарського засобу, та/або несприятливу подію після імунізації/туберкулінодіагностики» (форма № 137/о)

Дата: 09.02.2023 14:25
Кількість переглядів: 227

Про належне оформлення та подання в ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» «Карти-повідомлення про побічну реакцію лікарського засобу, вакцини, туберкуліну, та/або відсутність ефективності лікарського засобу, та/або несприятливу подію після імунізації/туберкулінодіагностики» (форма № 137/о).

 

Звертаю увагу персоналу поліклініки, що другий рік поспіль статистична форма №69-здоров «Звіт про випадки побічних реакцій лікарських засобів, вакцин, туберкуліну, та/або відсутності ефективності лікарських засобів, та/або несприятливих подій після імунізації/туберкулінодіагностики» закладу нульова. Тобто лікарю-статистику не подано жодної інформації про належне оформлення та подання в ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» «Карти-повідомлення про побічну реакцію лікарського засобу, вакцини, туберкуліну, та/або відсутність ефективності лікарського засобу, та/або несприятливу подію після імунізації/туберкулінодіагностики» (форма № 137/о). Це є явно недостовірним, адже, за даними різних авторів, побічні реакції при використанні ліків спостерігаються у 10-30% населення.

Пропоную в поточному році звернути увагу на цей аспект медичної діяльності та забезпечити подання згаданої вище інформації лікарю-статистику (електронний бланк форми № 137/о та консультації щодо його заповнення надаються на вимогу).

 

Лікар-статистик                                                                                         Одовічук Я.В.

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування