A A A K K K
людям із порушенням зору
Тячівська консультативна поліклініка
Офіційний сайт Комунального некомерційного підприємства "Тячівська консультативна поліклініка"

Опіка дітей з особливими потребами під час війни - серія з трьох вебінарів

Дата: 06.09.2023 09:18
Кількість переглядів: 442

Запрошуємо Вас взяти участь в серії з трьох вебінарів щодо опіки дітей з особливими потребами під час війни. Діти з особливими потребами під час війни потребують особливої уваги, особливої підтримки та особливого ставлення. Професори К. Коулз, Д. Кейбл та М. Саус, експерти Центру аутизму та фетального алкогольного синдрому Університету Еморі (Атланта, США), розкажуть нам про поведінкові проблеми, з якими можуть зіткнутися батьки чи опікуни, поділяться досвідом диференційної оцінки таких проблем і шляхами, засобами їх подолання. Особливо приємно відзначити те, що наші колеги із США вже співпрацюють в Україні з ОМНІ-мережею близько 20 років.

На жаль, війна внесла свої важкі, а подекуди страшні, корективи у виховання дітей. Д-р психологічних наук Ірина Губеладзе, завідувач Лабораторії психології мас і спільнот в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України, висвітлить проблеми, пов’язані з психологічними переживаннями, депресивними станами, які супроводжують дітей та батьків, що пережили воєнні дії. Також, Ірина Губеладзе згодилася поділитися  власним  досвідом, який пережила зі своєю дитиною в Бучі.

Нам важливо не тільки знати, як допомогти дітям, а й вміти це зробити. Ірина Сухова, практикуючий психолог, психотерапевт по роботі з травмою, тренерка програми «Діти і війна. Навчання технік зцілення» проведе практикум психотехнік зцілення від травми.

Ми знаємо, що багато дітей з особливими потребами позбавлені батьківської опіки і тому виховуються в будинках сімейного типу, прийомних та патронатних сім᾽ях, тощо. Як ця система функціонує в Україні, які досягнення, зміни та які проблеми мають такі сім᾽ї - про це нам розповість Алла Онищук, начальник служби у справах дітей Волинської ОДА.

Польські колеги поділяться досвідом організації опіки дітей у Польщі. Ми матимемо нагоду дізнатися про нове в організації опікунства дітей, а також зрозуміти, що важливо нам залучити на свої терени.

Реєстрація на всі вебінари відбуватиметься на платформі ZOOM -  https://shorturl.at/acuFN  Просимо Вас реєструватися завчасно, щоб мати змогу зорієнтуватися в кількості учасників.

Участь БЕЗКОШТОВНА. Всі зареєстровані учасники отримають сертифікат.


Шановні колеги, просимо Вашого сприяння в поширенні та розповсюдженні інформації про ці вебінари.

Будемо раді отримати від  Вас ідеї та пропозиції щодо покращення взаємодії та опіки дітей з особливими потребами. 

Команда ОМНІ-мережі


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування