A A A K K K
людям із порушенням зору
Тячівська консультативна поліклініка
Офіційний сайт Комунального некомерційного підприємства "Тячівська консультативна поліклініка"

Медикам

Про припинення діяльності Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня

До відома та виконання персоналу закладу Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального та районного рівнів Тячівської міської ради В. Братюка від 13 липня 2023 року № 1 «Про припинення діяльності Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації місцевого рівня».

13:17 28.07.2023

Додаткові роз’яснення НСЗУ щодо основних принципів ведення електронних медичних записів, які враховуються НСЗУ при здійсненні оплати за медичні послуги, що надані амбулаторно (незалежно від пакета, до якого вони віднесені).

     Додаткові роз’яснення НСЗУ щодо основних принципів ведення електронних медичних записів, які враховуються НСЗУ при здійсненні оплати за медичні послуги, що надані амбулаторно (незалежно від пакета, до якого вони віднесені).

10:16 29.05.2023

Про подання «Карти-повідомлення про побічну реакцію лікарського засобу, вакцини, туберкуліну, та/або відсутність ефективності лікарського засобу, та/або несприятливу подію після імунізації/туберкулінодіагностики» (форма № 137/о)

Про належне оформлення та подання в ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» «Карти-повідомлення про побічну реакцію лікарського засобу, вакцини, туберкуліну, та/або відсутність ефективності лікарського засобу, та/або несприятливу подію після імунізації/туберкулінодіагностики» (форма № 137/о).

14:25 09.02.2023

Інформаційний бюлетень № 4А Мережі ОМНІ–охорона здоров’я матерів і дітей (ОМНІ-ОЗМД) щодо загрози радіоактивного опромінення.

До уваги медичних фахівців інформаційний бюлетень № 4А Мережі ОМНІ–охорона здоров’я матерів і дітей (ОМНІ-ОЗМД) щодо загрози радіоактивного опромінення.

11:32 22.08.2022

Лист-нагадування Управління Держпраці у Закарпатській області «Щодо подання повідомлень про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння)»

Лист-нагадування Управління Держпраці у Закарпатській області «Щодо подання повідомлень про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння)».

12:25 19.08.2022

Про затвердження Стандартів медичної допомоги "Надання медичної допомоги постраждалим з геморагічним шоком на догоспітальному та госпітальному етапах при травмі"

Департамент охорони здоров’я обласної військової адміністрації доводить до відома та належного реагування наказ Міністерства охорони здоров’я України від 11.07.2022 № 1192 „Про затвердження Стандартів медичної допомоги „Надання медичної допомоги постраждалим з геморагічним шоком на догоспітальному та госпітальному етапах при травмі”. Додаток додається в електронному вигляді.

11:03 16.08.2022

Про затвердження Стандартів медичної допомоги „Нормальна вагітність"

Департамент охорони здоров’я обласної військової адміністрації доводить до відома та належного реагування наказ Міністерства охорони здоров’я України від 09.08.2022 № 1437 „Про затвердження Стандартів медичної допомоги „Нормальна вагітність”. Додаток додається в електронному вигляді.

12:17 15.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування